«Маніфест» у Літературному музеї: унікальну п’єсу покажуть одеситам

У вересні починається друга серія книжкового фестивалю «Зелена Хвиля». Відкриває цю серію програма, яку публіка бачила лише один раз − у рамках фестивалю «Odessa Classics». І ось зараз ця прем’єрна подія прикрасить програму нашого фестивалю.

241451682_266866761930437_1537910100100094927_n

Друзі, чекаємо на вас у Золотому залі Одеського літературного музею 7 вересня о 19.00. Вхід вільний.

Фестиваль проходить за підтримки Українського культурного фонду.

МАНІФЕСТ.

Авторське читання пьєси.

Текст: Олена Андрейчикова.

Музика: Олексій Петухов.

Маніфест людини розгубленої. Жінки розгубленої. Яка старі свої ідеали розгубила, а нові ніяк не знайде… Незручна чесність − це відмінна риса прози Олени Андрейчикової. Вона часто розкриває болючі теми, ті що прийнято переживати в собі, відсторонюючись від суспільства. Але це відсторонення тільки посилює проблему, додаючи в скарбничку почуття провини за те, «що всі щасливі, а я не такий як усі».

І, звичайно, магія музики! Олексій Петухов − піаніст, композитор, аранжувальник. Його імпровізації відрізняються виразністю, широкою емоційною амплітудою і водночас цілісністю. А його авторська музика наділена витонченою легкістю і благородством. Парадоксальні художні образи, обрамлені музичними імпровізаціями на основі класичних, джазових і популярних творів.

Полеты над Одессой

Sorry, comments are closed for this post.