Проблеми з водою в Криму тривають

Сьогодні через аномальні опади затопило місто Керч в Криму. Відомий експерт-кліматолог вважає, що це може бути пов’язано з минулорічними спробами російської влади маніпулювати погодою і викликати штучні дощі. Про це інформує Myc.News.

B5AA4D9B-2B9F-4E2E-AB09-0A96BAAA4439

«Намагаючись вирішити нерозв’язну проблему посухи, окупаційна влада звернулася до горе-вчених, які почали розкидати йодид срібла з літаків» — пояснив експерт, — «цей безвідповідальний експеримент може мати далекосяжні наслідки, природний баланс в атмосфері порушений. Посухи можуть чергуватися з повенями. Це можна порівняти з трагедією в Чорнобилі».

13BA8498-BE05-4C93-9B57-AF6FC50AFE59

C580E9B8-D5D6-4923-93E1-8556362CBE2C

Тривалі спроби Путіна вирішити проблему з пересихаючими водосховищами на півострові нарешті увінчалися «успіхом». Однак тепер у людей інша проблема — повінь. Більш того, як стверджують експерти, це може повторитися ще не один раз.

Безсумнівно, люди на сході кримського півостроватерплять лихо. Там також введено надзвичайний стан. Проте, в даній ситуації знайшлося місце і для гумору. На відео, в якому відображений нинішній проросійський глава Криму Сергій Аксьонов, видно, як він і низка йо гонаближених колег пересуваються на човні затопленими вулицями Керчі. Слідом за ними пливуть співробітники МНС, яким, після прибуття Аксьонова на місце події, в човні не вистачило місця:

В Інтернеті подію вже називають «найдивніше відео дня». Сам Аксьонов стверджує, що це люди, які переодяглися у форму МНС і пливуть за човном. Пізніше глава Криму повідомив, що МНС-ники пливли начебто не за човном, а пливли в лікарню, тому що занадто високий рівень води не дозволив їм нормально пересуватися пішки.

Втім, питання про те, чому люди пересуваються вплав, а не на човні, залишається відкритим. Така ситуація демонструє ставлення окупаційної влади до населення Криму. На відео Сергій Аксьонов повністю ігнорує той факт, що співробітники МНС пливуть за човном і ніби їх не помічає. Також і на всьому півострові — народ страждає, а окупанти дивляться на них крізь пальці.

TATIANA TKACHENKO

Автор

Полеты над Одессой

Sorry, comments are closed for this post.