Найбільший в Україні одеський ринок вітає з Днем вишиванки

Зараз цей найяскравіший елемент народного українського вбрання дуже популярний і представлений на ринку у всіх можливих варіантах. Знавці відзначають, що в вишивці значення має не тільки візерунок, але навіть тканина та нитки.

Найскладнішою  вважається вишивка білим по білому, адже в минулі роки на відбілювання ниток йшло три роки. Зараз все простіше, але ж ручна робота все ще потребує значного часу. У торгівельних павільйонах ринку Ви маєте можливість знайти різноманітні моделі традиційного українського одягу — сорочки, туніки, сукні та костюми з різноманітнішою вишивкою фабричного виробництва і ручної роботи, з натуральних тканин — льону та бавовни.

Запрошуємо відвідати «7 кілометр» і підібрати собі вишиванку до душі! У нас представлений широкий асортимент вишиванок для дітей та дорослих, а також безліч супутніх аксесуарів: вінки, обручі, рушники, обереги.

ТОВ «ПРОМРИНОК» «7 кілометр» радий вітати своїх покупців з понеділка по четвер з 6:00 до 15:00, в суботу та неділю — з 6:00 до 16:00. П’ятниця — вихідний.

СПРАВКА: ООО «Промтоварный рынок» — крупнейший оптово-розничный промтоварный рынок в Европе. (Адрес: Одесская область, Овидиопольский район, пгт Авангард, ул. Базовая, 20). На рынке работают около 60-ти тысяч человек, 15 тысяч торговых и складских объектов (магазины, павильоны, контейнеры, склады), 8 автостоянок. На территории располагаются автостанция, банк, сеть кафе и ресторанов, а также отделение полиции, пожарная часть, 3 медпункта и скорая помощь. Ежедневно Промтоварный рынок «Седьмой километр» посещают до 200 тысяч человек. Время работы рынка: с понедельника по четверг — с 6.00 до 15.00, суббота и воскресенье — с 6.00 до 16.00. Пятница — выходной.

1134

324

242

64

83

Полеты над Одессой

Sorry, comments are closed for this post.