«Дзвони в СБУ»: в Україні стартує інформаційна кампанія

1-169-1068x601

З метою боротьби з сепаратизмом, вербуванням громадян ворожими спецслужбами, а також для протидії поширенню фейків, в Україні запускають інформкампанію «Маєш інформацію про небезпеку — телефонуй в СБУ».

Про це СБУ повідомляє в Фейсбуці.

Її головне завдання — донести до громадян інформацію про «гарячу лінію» СБУ 0-800-501-482, на яку можна звертатися у випадках, коли є дані про можливу загрозу нацбезпеці України.

Інформація, отримана по телефону довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

 Кампанія триватиме три місяці і буде проходити в тих областях України, які, крім зони проведення ООС, представляють підвищений інтерес для іноземних спецслужб. Це Сумська, Чернігівська, Харківська, Дніпропетровська, Одеська, Миколаївська, Запорізька та Херсонська області.

«Кампанія є частиною системної роботи СБУ, яка ведеться від початку російського військового вторгнення на територію України.

Прошла 57-я акция против насильственных исчезновений в Крыму СБУ бореться з сепаратизмом і спробами порушити суверенітет України не тільки на Донбасі, але і в мирних регіонах. Наша мета — блокувати ворожу пропаганду і діяльність російських агентів щодо розпалювання міжнаціональної ворожнечі, створення штучних конфліктів і вербування місцевих громадян», — заявив прессекретар СБУ Артем Дехтяренко.

«Для більш ефективного протистояння сепаратистському руху і терористичній діяльності, а також забезпечення територіальної цілісності і недоторканності України потрібна підтримка з боку небайдужого населення регіонів, що опинилися під загрозою зовнішнього втручання.

Новый сюрприз для водителей — фантомный патруль Саме з цією метою СБУ спільно з Центром стратегічних комунікацій «Стратком Україна» запускає регіональну кампанію з інформування населення про гарячі лінії для прийому повідомлень про виявлені загрози», — зазначила директорка Центру стратегічних комунікацій «Стратком Україна» Оксана Горбач.

Інформаційна кампанія з протидії проявам гібридної агресії з боку РФ є першим спільним проєктом Центру стратегічних комунікацій та Служби безпеки України.

Полеты над Одессой

Sorry, comments are closed for this post.