Дії Кремля ведуть до знищення в Криму залишків питної води

Після захоплення Криму в 2014 році в Кремлі прийняли рішення про заселення півострова корінними росіянами і не тількиОднак цей спосіб має і побічний ефектПро це інформує Myc.News.

704E6D24-AAF6-4A0A-BD58-A7E1F1A3B99D

Незважаючи на численні проблемиякі досі існують на півострові з 2014 року, Путін активно веде політику по заселенню міст КримуЦе робиться з кількох причин.

По-перше, у разі непередбаченої ситуаціїякщо ЄС, ООН чи США зажадають повторного проведення референдуму «щодо волевиявлення жителів півострова перейти до складу Росії«, цього разу більшістьдійснопроголосувала б «За».

По-другементалітет кримчан, як і ранішезалишається українським. Вони не звикли до політики тираніїщо проводиться Кремлем. Збільшення населення материкових росіян в Криму, на думку уряду РФ, має посприяти більш швидкій інтеграції корінних жителів півострова в повсякденне життя росіян.

B94BD280-79DB-4C61-8060-0FF299F382D8

FD17D35B-9DED-4963-99B0-8F7EBE98F415

По-третє, і що головне, у вересні 2021 року в Росії повинні пройти парламентські вибориГромадяни РФ, якізаселилися, в сукупності з військовимикількість яких значно зросла в Криму після квітневих «навчань«, повинні будуть показатищо півострів переважною більшістю жителів підтримує «Єдину Росію». Це також послужить аргументом, з вуст Путіна в майбутньомупроти «випадів» Заходу про те, що в Криму у Росії немаєреальної підтримки.

За деякими даними, до Криму заселилося від 300 до 600 тис. громадян РФ. Це не рахуючи військовихякі залишилися на півострові після, так званихквітневих «навчань«. Також з багатьма військовими прибули їхні сім’ї. І все це переселення відбувалося і відбувається під час критичної нестачі води.

Кремль ніби не може зв’язати очевидні факти — чим більше людей буде прибувати на півострівтим більше води вони будуть витрачати. Нескладно здогадатисящо в уряді навіть не замислювалися про комфорт перебування власного населення в Криму при нестачі води. Головне, щоб півострів «зробив правильний вибір на виборах!».

IGOR SHEVCHENKO
Автор

Полеты над Одессой

Sorry, comments are closed for this post.